Yhteystiedot

Yhteystiedot: Käynti- ja postiosoite:
  Nietostie 12, FIN-01390 Vantaa
  09 8700 970

  info@finmotor.fi



OLEMME AVOINNA
- arkisin klo: 8 - 16
- la, su suljettu

Verkkolaskuosoite:
OVT-tunnus: 003707560713
Välittäjän tunnus: 003708599126
Sähköpostitse: fennoa.FI.P.140604-0@docinbound.com

Postitse:
FINMOTOR Oy
PL 51017
01051 LASKUT

Kiinnostuitko tuotteistamme ja palveluistamme? Täytä ja palauta    asiakastietolomake, niin asiat sujuvat mutkattomasti.

Toimitus- ja palautuehdot:   tästä


Henkilöstö 

Marko Suni
Myynti: Nostolaitteet, varaosat
  09 8700 9730, 050 911 26 52
  marko.suni@finmotor.fi

Sami Lind
Myynti: Moottorit, varaosat
  09 8700 9722, 050 533 81 61
  sami.lind@finmotor.fi

Ismo Hiltunen
Myynti, hallinto:
  09 8700 97 21
  ismo.hiltunen@finmotor.fi

Kari Mokki
Logistiikka, varaosamyynti
  09 8700 97 31
  kari.mokki@finmotor.fi

Ville Väisänen
Huolto ja korjaus, varaosat:
  09 8700 97 25
  huolto@finmotor.fi


Toimipisteemme sijainti kartalla

Ota yhteyttä

Täytä lomake ja lähetä


Type the Verification Code you see in the picture.

Finmotor Oy
  Nietostie 12, FIN-01390 Vantaa
  09 8700 970
 
  info@finmotor.fi

This website may use Cookies
This website may use Cookies in order to work better. At anytime you can disable or manage it in your browser's settings. Using our website, means you agree with Cookies usage.

OK, I understand or More Info
Cookies Information
This website may use Cookies in order to work better. At anytime you can disable or manage it in your browser's settings. Using our website, means you agree with Cookies usage.
OK, I understand