Yhteystiedot

Yhteystiedot
  Pälvitie 3, FIN-01390 Vantaa
  09 8700 970

  info@finmotor.fi

Myynti ja varaosat:
Pälvitie 3, 01390 VANTAA

Huolto ja korjaamo:
Nietostie 12, 01390 VANTAA

OLEMME AVOINNA
- arkisin klo: 8 - 16
- la, su suljettu


Verkkolaskuosoite:
OVT-tunnus: 003707560713
Välittäjän tunnus: 003708599126
Paperiset laskut osoitteeseen:
FINMOTOR OY
PL 54
00811 HELSINKI

Kiinnostuitko tuotteistamme ja/tai palveluistamme?

Täytä ja palauta    asiakastietolomake, niin asiat sujuvat mutkattomasti.

Toimitus- ja palautuehdot:   tästä


Henkilöstö 

Marko Suni
Myynti: Nostolaitteet
  09 8700 9730, 050 911 26 52
  marko.suni@finmotor.fi

Oskari Vuorisalmi
Myynti: Moottorit
  09 8700 9727
  oskari.vuorisalmi@finmotor.fi

Sami Lind
Huolto- ja korjausneuvonta
  09 8700 9722
  sami.lind@finmotor.fi

Ismo Hiltunen
Myynti ja hallinto:
  09 8700 97 21
  ismo.hiltunen@finmotor.fi

Kari Mokki
Logistiikka
  09 8700 97 31
  kari.mokki@finmotor.fi

Ville Väisänen
Huolto ja korjaus:
  09 8700 97 25
  ville.vaisanen@finmotor.fi


Toimipisteemme sijainti kartalla

Ota yhteyttä

Täytä lomake ja lähetä


Type the Verification Code you see in the picture.

This website may use Cookies
This website may use Cookies in order to work better. At anytime you can disable or manage it in your browser's settings. Using our website, means you agree with Cookies usage.

OK, I understand or More Info
Cookies Information
This website may use Cookies in order to work better. At anytime you can disable or manage it in your browser's settings. Using our website, means you agree with Cookies usage.
OK, I understand